Willa Tatra to nowoczesny ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Zakopanego – Olczy. Dysponuje miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4 osobowych. Każdy pokój z pełnym węzłem sanitarnym (łazienka z WC), telewizorem i dostępem do bezprzewodowego Internetu. Od niedawna w Willi działa sala regionalna z kominkiem, która doskonale sprawdzi się zarówno w roli sali imprezowej (duża powierzchnia, parkiet taneczny) jak również pomieszczenia relaksacyjnego po długim dniu spędzonym np. na nartach.
Ponadto w Willi przygotowano specjalny pokój zabaw dla dzieci (z zabawkami), salę rozrywkową z bilardem oraz stołem do gry w piłkarzyki. Do dyspozycji gości oddano także stół do tenisa stołowego, lotki oraz inne atrakcje.  Na terenie ośrodka znajduje się także plac zabaw z huśtawką, piaskownicą i innymi atrakcjami.

Nocleg szczególnie polecany osobom pragnącym odpoczynku z dala od zgiełku panującego w centrum Zakopanego, a jednocześnie w miejscu dogodnym komunikacyjnie: dojazd do centrum Zakopanego to zaledwie kilka minut, podobnie jak do węzłów szlaków czy ośrodków narciarskich (Harenda, Nosal etc.).

Ceny noclegów:
od 35 zł / osoba (bez wyżywienia), 45 zł / osoba (ze śniadaniami), 60 zł / osoba (śniadania i obiadokolacje)

Adres:
Rybkówka 15,
34-500 Zakopane

Kontakt:
Telefon: 018 542 68 33; 0603 226 957
Strona internetowa: www.willatatra.pl
Profil Facebookowy: https://www.facebook.com/WillaTatra
l
ub przez FORMULARZ

Kontakt z Willa Tatra

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Mogą Cię zainteresować

Sady pod Ślężą

Agroturystyka Sady pod Ślężą zlokalizowana jest w otulinie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego okalającego Górę Ślężę, leżącą…

Domek Tatra w Zakopanem

Oferujemy do wynajęcia całoroczny domek letniskowy o powierzchni 150 m2, zdolny pomieścić…

Noclegi w Tatrach z widokiem na góry: gdzie ich szukać?

Tatry to drugi najpopularniejszy kierunek wyjazdów turystycznych w naszym kraju. Szacunkowo teren…