Agroturystyka Sady pod Ślężą zlokalizowana jest w otulinie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego okalającego Górę Ślężę, leżącą blisko Wrocławia i będącą bardzo popularnym miejscem spędzania wolnego czasu. Najbliższe miasteczko – Sobótka – podobnie jak  i inne okoliczne wioski – Sulistrowice, Będkowice czy Tąpadła od dawna nastawione są na eko-turystykę, czyli noclegi i wypoczynek wśród natury.

Fani wypoczynku na łonie natury znajdą tutaj masę atrakcji: w pobliżu znajdują się zarówno szlaki piesze, konne jak i rowerowe – te ostatnie o bardzo zróżnicowanym poziomie trudności. Fani historii mogą spędzić czas eksplorując zabytki znajdujące się w obrębie Masywu Ślęży i Raduni, odwiedzając skansen czy inne miejsca, przypominające o bogatej historii tego rejonu.

Nocleg w komfortowych, domowych warunkach

Do dyspozycji gości jest przestronne, jasne poddasze, gdzie swobodnie pomieści się 5-7 osób. Zachęcamy zarówno grupy zorganizowane, jak indywidualnych gości.
Poddasze składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią oraz sypialni. Toaleta z prysznicem jest zaraz obok kuchni. W salonie są 2 rozkładane sofy, na których pomieszczą się 3-4 osoby., a z kolei w sypialni znajdują się natomiast 3 łóżka. Całość pomieszczenia wykończona i wyposażona jest w wysokim standardzie.

Goście w trakcie pobytu mają możliwość skorzystania ze zdrowej żywności do przygotowywania potraw. Właściciele “Sadów” sami produkują dżemy, suszą owoce w dużej suszarni i robią soki. W okolicznych gospodarstwach można bez problemów kupić jajka, mleko i ser od „szczęśliwych” zwierząt.

Kontakt

Sady pod Ślężą
Sady 22a (kilka kilometrów od miejscowości Sobótka)
Marieta i Bogusław Słowińscy
Telefon: 730150455
emailboguslaw.slowinski@gmail.com 

 

Mogą Cię zainteresować

Willa Tatra – Zakopane Olcza

Willa Tatra to nowoczesny ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Zakopanego –…

Domek Tatra w Zakopanem

Oferujemy do wynajęcia całoroczny domek letniskowy o powierzchni 150 m2, zdolny pomieścić…