Oferujemy do wynajęcia całoroczny domek letniskowy o powierzchni 150 m2, zdolny pomieścić do 10 osób (w tym 8 dorosłych) w komfortowych warunkach. Zlokalizowany jest przy ulicy Stachonie 18c – głównej drodze prowadzącej z popularnej “Zakopianki” do Olczy. Dom jest nowocześnie wyposażony: znajdują się w nim m.in. dobrze wyposażona kuchnia z wygodami, dwie łazienki,  zestaw TV Sat. 

Plan domku

W domku znajdują się trzy pokoje sypialne, z czego jeden z nich może być swobodnie wykorzystany nawet  przez pięcioosobową rodzinę (rozdzielony jest na dwa pomieszczenia sypialne).
Na parterze nasi goście znajdą w pełni wyposażoną (zmywarka, piekarnik, mikrofalówka itp.) kuchnię,  WC i łazienkę, a także wspomniany powyżej pięcioosobowy pokój z dwoma pomieszczeniami sypialnymi.

Pierwsze piętro domku zostało zaaranżowane na salon dzienny z TV. Kolejne  pokoje sypialne znajdują się piętro wyżej – na poddaszu, gdzie zlokalizowane są dwa pokoje sypialne 2 i 3 osobowe oraz druga łazienka z WC.

Domek zlokalizowany jest w odległości ok. 300 metrów od Willi Tatra. Istnieje możliwość zamówienia posiłków w pensjonacie oraz korzystania z jego udogodnień (sali kominkowej, stołu bilardowego, pingpongowego etc.)

Cennik najmu

Wynajem w sezonie (ceny za dobę):
350 zł (4-6 osób)
450 zł (8 osób)
500 zł (8 osób + 2 dzieci)

Poza sezonem: do negocjacji.

Kontakt

Telefon: 0603 226 957

Lub przez formularz kontaktowy:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

Mogą Cię zainteresować

Willa Tatra – Zakopane Olcza

Willa Tatra to nowoczesny ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Zakopanego –…

Sady pod Ślężą

Agroturystyka Sady pod Ślężą zlokalizowana jest w otulinie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego okalającego Górę Ślężę, leżącą…

Noclegi w Tatrach z widokiem na góry: gdzie ich szukać?

Tatry to drugi najpopularniejszy kierunek wyjazdów turystycznych w naszym kraju. Szacunkowo teren…