W tym roku po raz pierwszy możemy w Polsce korzystać z okazji specjalnych w ramach Amazon Prime Day. Amazon Prime Day jest jednym z największych wydarzeń zakupowych w roku i jest doskonałą okazją dla klientów Amazon, aby zaoszczędzić pieniądze na wszelkiego rodzaju produktach, zarówno tych brandowanych markami Amazon’a, jak i innych producentów. W tym roku Prime Day wypada na 12-13 lipca, i tylko do 23:59 w środę możesz kupić produkty po obniżonych cenach, jeśli oczywiście jesteś członkiem Amazon Prime.

Co to jest Amazon Prime i jakie są tego korzyści?

Amazon Prime to abonamentowa usługa członkowska, która oferuje bezpłatną, szybką wysyłkę na kwalifikujące się produkty bez ograniczeń cenowych (możemy trafić na darmową dostawę przedmiotów sprzedawanych nawet po 20 złotych!). Amazon Prime obejmue również dostęp do platformy VOD(Amazon Prime Video) oraz bezpłatnych gier (Amazon Prime Gaming). Usługa kosztuje zaledwie 49 złotych rocznie, czyli mniej więcej tyle co miesięczny abnament Netflix’a. W ramach bezpłatnych dostaw są zarówno dostawy kurierskie jak i dostawa do paczkomatów. Dostęp do Amazon Prime możesz kupić >tutaj<.

Promocje dla turysty na Prime Day

Poniżej znajdziesz linki do grup produktów lub wybranych przedmiotów, które zwróciły moją uwagę w tegorocznym Prime Day. Jeśli dokonasz zakupu z linku, Informator Górski dostanie z tego prowizję (3-5% kwoty zakupu), która będzie cegiełką pozwalającą na utrzymanie działania strony.

W promocji znajdziemy prawie 300 produktów, zaczynając od klasycznych kominów (od 42 złotych!), przez czapki z daszkiem, opaski, czapki po kapelusze. Biorąc pod uwagę, że to ceny z dostawą, to chyba najlepsza okazja w roku do zakupu akcesoriów tej firmy.

Blisko 200 produktów z oferty Columbia dostępnych w cenach obniżonych nawet o 40%… w stosunku do i tak promocyjnych cen na Amazon. Efektywnie w wielu przypadkach przecena sięga 70% ceny detalicznej. Przykładem może być np. kurtka Challenger Windbreaker – cena detaliczna w Polsce 299 złotych, w promocjach dostępna po 159-209 złotych, na Amazon za 139 złotych.

Do promocyjnej oferty trafiła większość produktów Polar’a. Szczególnie atrakcyjnie wypada GritX (promocja: 1199 zł, cena detaliczna w .pl 1899, promocyjne – ok. 1300-1400) oraz modele Ignite 2 (630 zł, w .pl ok. 850-900 zł) i topowy Vantage V2 (od 1399 zł, 300-400 złotych taniej niż w kraju)

W promocji znajdziemy sprzęt wspinaczkowy i turystyczny firm Climbing Technology oraz Ferrino, w tym kaski, uprzęże, a także śpiwory i inne akcesoria. Cenowo w stosunku do ofert z Ceneo możemy liczyć na realne upusty od 15% (od cen promocyjnych) do nawet 40% w przypadku śpiworów czy namiotów. Pełna oferta dostępna tutaj

W tym przypadku możemy liczyć na zakup 15-20% poniżej cen promocyjnych w kraju. Niestety wybór produktów nie jest zbyt wielki – ogranicza się do 5-6 modeli butów, za to nie ma (jeszcze) problemów z rozmiarami. Link do okazji tutaj

Bardzo szeroki wybór produktów kultowej firmy Gore (twórcy Gore-tex’u) w cenach często o ponad połowę niższych standardowo to dobra okazja na “dozbrojenie się” w trakcie sezonu. Szczególnie ciekawie wyglądają kurtki przeciwwiatrowe / przeciwdeszczowe. Link do oferty tutaj.

Inne ciekawe oferty na Prime Day

Pierwszy Prime Day przyniósł dość ograniczony wybór przecenionych produktów sportowych i turystycznych (za to w bardzo dobrych cenach), ale to nie oznacza, że w innych dziedzinach wygląda to tak samo. Prime Day to najlepsza okazja do zakupu ebook’ów Kindle – bazowy model dostepny jest za 225 złotych (zamiast 400!) a uważany przez wiele osób za najlepszy czytnik na rynku Paperwhite 4 za 460 zł zamiast 700.

Więcej okazji Prime Day znajdziesz tutaj, i pamiętaj – czas na zakupy jest tylko do północy.

Mogą Cię zainteresować

W góry na weekend: propozycje

Ostatni weekend wakacji zapowiada się wyjątkowo upalnie, więc jednym ze sposobów na…

Startujemy!

Blisko dwa lata minęły od założenia Facebookowego fanpage “Miejsca w górach, o…

Inwestycja w Gorcach c.d.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami monitorujemy sprawę inwestycji “Enklawa aktywnego wypoczynku w sercu…