Blisko dwa lata minęły od założenia Facebookowego fanpage “Miejsca w górach, o których nie miałeś pojęcia”, który stał się bazą dla stworzenia Informatora Górskiego – portalu dedykowanego turystom górskim o różnych poziomach zaawansowania. Ostatni rok przyniósł zawieszenie funkcjonowania projektu – tworzona z myślą o Informatorze strona utknęła w martwym punkcie z powodu zbyt rozległego projektu “startowego”, który okazał się niemożliwy do dokończenia bez zewnętrznego finansowania. Dlatego teraz startujemy skromniej – portalem z mniejszą (niż założona) ilością funkcjonalności, ale za to bogatym w treści, a jeśli Wam – czytelnikom – się spodoba ta forma a wpływy z reklam umożliwią rozwój portalu – będą dodawane kolejne funkcje.

Ideą Informatora jest dostarczanie przede wszystkim wartościowych informacji dla osób planujących podróże w góry – zarówno w celu eksploracji pieszej, rowerowej jak i dla tych osób, które w górach głównie bywają po to, aby pojeździć na desce czy nartach. Stąd na łamach strony znajdziemy zarówno informacje o ciekawych miejscach jak i informacje praktyczne dla osób planujących zdobyć popularne szczyty (jak np. Babia Góra) czy poradniki, które mogą okazać się przydatne np. podczas usuwania plam z żywicy 😉

W dziale aktualności będziemy zamieszczać informacje dotyczące zarówno wydarzeń w górach, sytuacji na szlakach jak i osiągnięć sportowców uprawiających dyscypliny powiązane z turystyką górską.  Zapraszamy do częstych odwiedzin na stronie, przekazywania uwag oraz współpracy.

Dla właścicieli pensjonatów i innych obiektów noclegowych przygotowaliśmy specjalną ofertę “na start”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mogą Cię zainteresować

Turystyczne okazje na Prime Day

W tym roku po raz pierwszy możemy w Polsce korzystać z okazji…

W góry na weekend: propozycje

Ostatni weekend wakacji zapowiada się wyjątkowo upalnie, więc jednym ze sposobów na…

Inwestycja w Gorcach c.d.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami monitorujemy sprawę inwestycji “Enklawa aktywnego wypoczynku w sercu…